Tu jesteś: Strona główna › O firmie

Najnowsze realizacje

Docieplenia budynkow mieszkalnyc w Policach


Docieplenia budynków mieszkalnych w Policach,
Inwestor: Zakład Usług Komunalych Police ul.Bankowa 18
Wykonano w roku 2012 -2014 łącznie 10 budynków.

Rozbudowa przystani Żeglarskiej w Policach ul.M.Konopnickiej 12


Rozbudowa Przystani Żeglarskiej w Policach,
Inwestor Gmina Police
Roboty polegały na budowie nabrzeża na palach stalowych, budowę pomostu na palach j.w., budowie hangaru na sprzęt oraz budowie budynku socjalno-administracyjnego w systemie kontenerowym. Ponadto wykonano nowe drogi, place oraz instalację wod-kan z przepompownią ścieków.
Roboty rozpoczęto w lipcu 2012 r. i zakończono w maju 2013 r.

O firmie

Przedsiębiorstwo Budowlane "BIS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstało w roku 1990. Nastąpiło przekształcenie ze Spółki Cywilnej, która w tej formie funkcjonowała od roku 1987.

Aktywność spółki w początkowym okresie skupiała się przede wszystkim na robotach remontowych. Przeprowadziliśmy szeroki zakres prac w obiektach Służby Zdrowia, Jednostkach Wojskowych, obiektach Sakralnych. Została wyremontowana m.in. Kopuła w kościele Garnizonowym w Szczecinie. Prowadzono szeroki zakres prac na terenie Stoczni Szczecińskiej i Stoczni remontowej Gryfia w Szczecinie.
Wraz z rozwojem firmy rosły zadania inwestycyjne. Wykonywano zadania o różnorodnych funkcjach i przeznaczeniu, poczynając od zadań związanych z budownictwem mieszkaniowym, przemysłowym, komunalnym i drogowym.

Siedziba firmy mieści się w Szczecinie przy ul. Stołczyńskiej 178. Firma przy tej samej ulicy posiada także zaplecze techniczne.

Firma współpracuje z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi oraz dostawcami materiałów i urządzeń. Pozwala to na skuteczne działanie związane z terminowym i ekonomicznym wykonywaniem powierzonych zadań inwestorskich.

Informacje

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Budowlane "BIS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: ul. Stołczyńska 178
71-873 Szczecin
Forma prawna: Spółka z o.o.
Rok założenia: 1990
Regon: 811 962 702
NIP: 955-19-67-406
KRS: Sąd Rejonowy w Szczecinie, XVII Wydział Gospodarzy Ktrajowego Rejestru Sądowego,
Numer KRS: 0000141272, z dnia 29.11.2002r.
Kapitał zakładowy spółki: 376 000, 00 zł